Odzież robocza BHP, obuwie ochronne i inne ubrania robocze – to również znajduje się w naszej ofercie produktowej. Zarówno profesjonalna do prac budowlanych, jak i remontowych czy też domowych.

Dlaczego odzież robocza BHP jest ważna podczas wykonywania prac?

Może się wydawać, że odzież robocza nie odgrywa żadnej roli w pracach budowlanych – nic bardziej mylnego. Dobrze dobrana odzież i akcesoria BHP chronią zdrowie, jak i zapewniają bezpieczeństwo wykonawcy. Przyczyniają się również do poprawy komfortu pracy, jak i dbają o zabezpieczenie narażonych części ciała przed uszkodzeniami.

Jakie części ciała chronimy używając ubrań roboczych BHP?

– głowa (kaski, hełmy, czapki),

– uszy (nauszniki),

– kolana (nakolanniki),

– nogi (odpowiednie obuwie ochronne z wkładkami przeciwprzebiciowymi, wzmocnionymi noskami i podeszwą antypoślizgową)

– maski przeciwpyłowe, okulary przeciwsłoneczne

Dodatkowo kamizelki i kurtki odblaskowe poprawiają widoczność osób wykonujących prace w szczególności w miejscach niebezpiecznych i o natężonym ruchu.

Spodnie robocze (długie, czy też krótkie), wykonane z wysokiej klasy materiałów odpornych na rozerwanie, przebicie czy zaplamienie posłużą na pewno na długie miesiące.

Odzież robocza BHP, obuwie ochronne i inne ubrania robocze – wszystko co potrzebne do zapewnienia optymalnej ochrony i bezpieczeństwa wszystkich pracowników budowlanych znajduje się w naszej szerokiej ofercie produktowej.

Zapraszamy serdecznie !

Współpracujemy z firmą https://stalco.pl/

Więcej informacji: https://az-dach.radom.pl/bhp/