Palniki do papy to narzędzia służące do zgrzewania papy. Dlatego też wspomagają pracę każdego wykonawcy na dachu.

Szeroka gama do wyboru, jaka oferujemy, pozwala na dopasowanie palnika do wymogów każdego dekarza.

Palniki do papy – ogólna charakterystyka

Palniki do papy linii profesjonalnej KOMA PLUS w komplecie zawierają 5m wąż, oraz reduktor gazowy. Dyfuzor i łącznik palników wykonane są ze stali nierdzewnej. Dzięki nowej konstrukcji dyfuzorów można uzyskać większą moc palnika przy niższym zużyciu gazu. Natomiast kompatybilność wszystkich elementów umożliwia wykonawcy łatwą wymianę dyfuzora lub łącznika w zależności od wykonywanej pracy. Dodatkowo profesjonalna rękojeść wyposażona jest w blokadę do pracy ciągłej, oraz obrotową końcówkę, która zapobiega skręcaniu węża. Zaletą tych palników jest również wytrzymałe tworzywo sztuczne, z którego są wykonane. Charakteryzuje się ono dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wysokie temperatury.

Rodzaje palników do papy:

Palniki jedno lub wielodyszowe:

Palniki do obróbek – świetnie sprawdzają się do wszelkich prac wykończeniowych i obróbkowych. Komplet zawiera 5 m wąż, oraz reduktor gazowy. Dyfuzory o średnicy 25mm; 38mm; 45 mm; 50mm i łączniki palnika wykonane są ze stali nierdzewnej. Odgiętka sprężysta zamocowana na wężu zapobiega łamaniu przewodu i przedłuża jego żywotność.

Palniki siedmiodyszowe z wysięgnikiem do rozwijania papy  – Komplet zawiera 10 m wąż, oraz reduktor gazowy. Dyfuzory o średnicy 50mm wykonane są ze stali nierdzewnej.

Palniki do zakładek z rolką dociskową – w komplecie znajduje się 10 m wąż, oraz reduktor gazowy. Dyfuzor z dwoma dyszami i łącznik palnika wykonane są ze stali nierdzewnej. Dołączona rolka dociskowa pozwala na skuteczne przyklejenie papy do podłoża i w znacznym stopniu usprawnia ten proces.

Wałek dociskowy ręczny – ułatwiający docisk papy termozgrzewalnej na zgrzewach. Niezbędne przy obróbkach dekarskich.

Szczegółowe informacje o całym asortymencie dostępne w naszym sklepie, oraz na stronie http://palnikidekarskie.com/palniki-i-akcesoria-dekarskie/

ZAPRASZAMY !!!