W dniach 30 – 31 styczeń 2020r odbyło się kolejne, coroczne, szkolenie dekarskie Blachy Pruszyński. Tym razem w zupełnie nowym wydaniu. Na szkolenie zostali zaproszeni właściciele firm dekarskich, wraz z osobami towarzyszącymi, którzy na stałe i mocno współpracują z dystrybutorami i marką Blachy Pruszyński. 

Panowie brali udział w szkoleniu praktycznym z zakresu: panelówki, podbitki, Karo, obróbki komina, blachodachówki płaskiej, rynny Niagara, panela „na rąbek” czy też wentylacji. W planie było również bardzo ciekawe spotkanie z Panem Krzysztofem i Panem Kamilem Pruszyńskim, jak i spacer po firmie. Panie natomiast miały przygotowane moc atrakcji, m.inn. ciekawe i i bardzo inspirujące spotkanie podróżnicze z Jakubem Poradą, degustacja wina,czy pokaz savoir vivre. Mogły też wziąć udział w niezależnych, indywidualnych konsultacjach Mary Kay.

Wieczorem na wszystkich czekała Uroczysta Gala Dekarska, którą poprowadzila Natalia Janoszek. Wspólnie mogliśmy spędzić miło czas na zabawie i integracji, we wspaniałym towarzystwie i przy muzyce połączonej z licznymi konkursami i występami. 

Dziękujemy firmie Blachy Pruszyński za organizację tego wspaniałego wydarzenia a wszystkim gościom za obecność i wspólną zabawę, jak i pracę 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia na naszym fanpage:

https://www.facebook.com/AzdachRadom/