Pogotowie dachowe – szybki i skuteczny sposób na problemy z uszkodzonym dachem.

Dach to inwestycja na lata. Solidny, trwały i odpowiednio wykończony służy tym, którzy pod nim mieszkają. Problemy zaczynają się wraz z pojawieniem się zacieków lub awarii. Często winna jest pogoda (wichury, obfite deszcze, nawałnice), ale czasem też niekompetentni fachowcy, którzy pracowali przy wykonaniu zadaszenia budynku oraz rynien czy okien. Wówczas konieczne staje się błyskawiczne znalezienie specjalistów, którzy szybko i profesjonalnie uporają się z problemem. Tylko gdzie ich znaleźć?

W AZ-DACH stworzyliśmy pogotowie dachowe, które wykonuje ekspresowe naprawy. Nasi Klienci mogą liczyć na kompetentnie wykonaną usługę przez wykwalifikowanych pracowników naszej firmy. Zapewniamy fachowe wsparcie w przypadku wystąpienia jakichkolwiek awarii, przecieków i uszkodzeń związanych z dachem, rynnami i oknami. 

Nasza ekipa dekarska wykonuje poprawki źle lub niestarannie wykonanych prac przez poprzednią ekipę budowlaną. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, gwarantujemy właściwy dobór materiałów, stosujemy innowacyjne rozwiązania. 

Masz problem z dachem?  Dzwoń: 506 019 427