Pogotowie dachowe w Radomiu i okolicach

Dach to nie tylko wizytówka domu, ale też element, który zapewnia ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Przeciekające pokrycie dachowe może przysporzyć wielu problemów dlatego, kiedy tylko dojdzie do przecieku, należy pilnie wykonać naprawę dachu. W Az-Dach stworzyliśmy pogotowie dachowe działające na terenie Radomia i okolic. W przypadku wystąpienia przecieku lub innej awarii nasza ekipa dotrze pod wskazany adres, zabezpieczy dach, a następnie zajmie się jego naprawą.

Kiedy wezwać pogotowie dachowe?

Profesjonalne pogotowie dachowe spieszy z pomocą, kiedy w wyniku wichury czy innego zdarzenia dojdzie do awarii dachu. Nasi wykwalifikowani pracownicy zapewniają błyskawiczne i skuteczne wsparcie w przypadku wystąpienia jakichkolwiek awarii, przecieków i uszkodzeń dachów, rynien i okien. Dysponujemy wiedzą dekarską, odpowiednim sprzętem oraz materiałami, dzięki czemu nasze pogotowie dachowe niesie skuteczną pomoc w przypadku wystąpienia problemów z przeciekaniem dachów.

Jak naprawiamy dachy?

Każdy dach czasem wymaga naprawy. Wykonujemy naprawy dachów uszkodzonych w wyniku wichury czy innych zdarzeń, jak również planowe remonty pokryć dachowych. Przeprowadzamy również naprawy uszkodzeń systemów rynnowych i okien. Przed rozpoczęciem prac, dokładnie diagnozujemy przyczynę problemu i dobieramy odpowiednią metodę (inaczej przystępujemy do naprawy dachu po nawałnicy, a inaczej gdy dach został położony przez niekompetentną ekipę i trzeba to poprawić). Nie ma dla nas znaczenia czy mamy wykonać naprawę dachów płaskich, skośnych, pokrytych gontem dachowym czy blachodachówką – znamy się na każdym rodzaju pokryć dachowych i dysponujemy materiałami, które pozwolą poradzić sobie z każdym przeciekiem!

Masz problem z dachem?  Dzwoń: 506 019 427